Didelis ačiū R. Šatui, praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, o ir pamokos neprailgdavo!:) Dabar ir į kelius nebaisu pačiai išvažiuoti:)

Milda

Sveiki.Noriu padėkoti už supratimą ir toleranciją. Labiausiai norėčiau pasakyti  didelį AČIŪ viairavimo instruktoriui V.  Šatui , už atsidavimą darbui ir už be galo didelę kantrybę. Jokios įtampos, streso ar baimės . Regitroje egzaminą išlaikiau stebėtinai lengvai. Dėkui visai BKUcentro komandai

Olia

Viskas iš pirmo karto!  Ačiū jums labai. Nuostabus žmonės dirba, kurie išmano savo darba.  Rekomenduoju visiems :)

Julija

Dideliausi sveikinimai Ramunui, nes man pavyko islaikyti pirmu bandymu egzamina! 😀 visiems visiems rekomenduosiu.
P.s. teorijos mokytoja Antana irgi prisiminsiu ilgai! 😀

Jega!

tiek Teorija, tiek ir praktika ismoke puikiai. Egzaminus abu is laikiau be jokiu problemu. Aciu!

Simona

Viskas labai patiko, mokiasi su Ramunu. Labai smagios pamokos!

super:*

Šią mokyklą baigė mano brolis ir aš. Abu išlaikėme ir teoriją ir praktiką iš pirmo karto.   Nuoširdžiai rekomenduoju visiems,  teorijos pamokos labai įdomios buvo,  netekdavo nuobodžiauti.  Pravažiavimai super,  intruktorius profesionalus,  draugiškas ir linksmas. Linkėjimai instruktoriui V.  Šatui!

Monika

Sauni mokykla, su sauniais mokytojais. Dziaugiuosi pasirinkes butent sia vm

Paulius

Didžiausias ačiū geriausiam instruktoriui Virginijui, kurio dėka praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!
Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, jūs geriausi BKU!
Sėkmės,
Simona.

Simona

galvojau rinktis kazkur pigiau mokytis, bet pagalvojau kad turbut nebereikalo skiriasi kainos zodziu labai gerai buvo, kas atejau cia. mokiausi toj klasej prie Akropolio.

is pradziu

nuostabus linksmas kolektyvas. labai džiaugiuosi, kad pasirinkau mokytis būtent čia.

laura

važinėjau su gerb. Virginijum, kuris tuo pačiu ir teoriją mokė, per pamokas teorijos labai linksmas, nevengė juokelių, per pravažiavimus tapo santūresnis ir reikiamais momentais griežtesnis, viskas išlaikyta iš pirmo karto tik jo dėka!:))

Vika

instruktorius Arvydas puikiai ir netgi linksmai išmokė, ačiū Jam

ole

Didžiausias ačiū Virgiui už puikias pamokas…


Didelis dekui instruktoriui Virginijui, jis saltakraujiskas savo srities specialistas, kurio deka pasiekiau savo tiksla pirmu bandymu.

Ignas

Specialiai uzsirasiau is kitos miesto pusės cia mokytis nes drauge sake, jog cia geriausia, vazineju su Virgiu. Pravažiavimus visada pradedam prie mano mokyklos po pamoku, o dazniausiai baigiam prie namu! nerealiai dziaugiuosi viskuo

VDG

ačiu jums labai, kad padejot perlipti per save ir nugaleti ta baime vairuoti

Sandra

BKU pati geriausia vairavimo mokykla , geriausi ir sauniausi instruktoriai !! Mane paruose Regitros praktiniam egzaminui per 9 d. Kuri islaikiau is pirmo karto ! Mokiausi vairuot su skirtingais instruktoriais ir visi buvo labai saunus ! Labiausiai noriu padėkoti mokyklos direktoriui , nes dejo i mane daugiausiai pastangu , per diena turedavome po kelis pravaziavimus . Ačiū BKU uz pastangas , jūs Geriausi !!

Samanta

Niekada nebuciau pagalvojes, kad mokytis vairuoti gali buti taip smagu :)) uz viskas turiu dekoti savo instruktoriui Virginijui, visada buvo linksmas, bet tuo paciu ir susikaupes. Ismoke mane uzsibrezti tiksla ir kiekvieno važiavimo metu jo siekti. Pagarba ir 10 balu!!!

Azuolas

I sita mokykla kreipiausi tik tada kai jau du kartus neislaikiau važiavimo Regitroj – buvau labai nusivylusi. Paskaičiau čia rekomendacijas kitų mokinių, nusipirkau iš karto tris pamokas, bet net neprireikia ju visu! Su instruktoriumi kelis kartus pravažiaviom aikstelej, sugebejo pakelti man pasitikejima, parode, kad as moku vairuoti ir nuveze i egzamina, kuri islaikiau be problemu! 😀 žodžiu, didžiausi linkėjimai Virgiui
Lina

L.K.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!

Tel. nr.:
+370 620 30123, +370 686 84759

El. paštas:
atsiliepimai@bkucentras.lt

info@bkucentras.lt

Palikite savo atsiliepimą

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Kontakt. tel. nr

Atsiliepimas