„Jeigu turi noro – teises tikrai išlaikysi. Mano darbas susijęs su vairavimu, tad vairuotojo pažymėjimas buvo būtinas. Prisipažinsiu, jog gavęs pažymėjimą pasijutau lyg baigęs universitetą – taip svarbu man tai buvo“, – optimizmu tryško mūsų mokinys Mindaugas, šiandien jau turintis teisę vairuoti.

Mindaugas teigia, jog jam sunkiausias dalykas įveikiant kelią link vairuotojo pažymėjimo buvo teorija. Prieš pradedant mokytis BKU centre, teorijos jau buvo mokęsis kitoje mokykloje, tačiau ten, kaip pats teigia, – nepadėjo niekas: „Pradėjus mokytis pas jus, teorijos mokytojas Antanas pažiūrėjo mano pagrindines klaidas. Ir pasirodo jos tikrai nebuvo didelės… Pagrindinė – atsakant į klausimą nepažymėdavau visų galimų atsakymų, dėl to ir procentai mažėdavo“.

Įveikus labiausiai bauginančią dalį, atėjo kita – praktika. Automobilio valdymas Mindaugui nebuvo naujiena, tad praktinė dalis streso nekėlė, anaiptol, – prisimena ją su malonumu. Vairavimo žinias gilino su instruktoriumi Eriku. Paklaustas apie vairavimo pamokas, atsiliepia tik geriausiais žodžiais: „Viskas patiko, labai geras instruktorius. Rekomendavau jį ir savo draugui, kuris kaip tik dabar laikosi vairavimo teises. Beje, su Eriku bendraujame iki šiol, jau sutariau, kad kitais metais ateisiu laikytis „A“ kategorijos“.

Mindaugas egzaminą VĮ „Regitroje“ išlaikė iš pirmo karto, jo metu padarė tik kelias nekritines klaidas. Tiesa, pasitaikė ir šiek tiek neįprasta situacija: „Jūrininkų prospekte, kur tvarkomas kelias, artėjant prie raudonai šviečiančio šviesoforo jis staiga nustojo veikti. Natūralu, kad pasimečiau: važiuoti ar ne. Stovėjau tol, kol iš galo papypino. Egzaminuotojas pripažino, kad situacija pakliuvo labai reta ir šiek tiek nepavydėtina.“

Didžiausias ir dažniausias trugdis VĮ „Regitros“ egzamino metu – jaudulys. Mindaugas pataria egzamino metu „galvoti apie ką nors gražaus, nes kaip nusiteiksi – taip ir bus. Pavyzdžiui, laikydamas egzaminą galvojau, kad važiuoju su savo automobiliu ir šalia sėdi draugas, kuris šiuo metu žaidžia su planšete :D. Manau, jog reikia sutelkti dėmėsį į vairavimą, o ne į baimę neišlaikyti“

„Dabar jaučiuosi pilnavertis ir laisvas žmogus“, – teigia Mindaugas ir skatina visus įveikti vairavimo baimę tiesiog… vairuojant 🙂

wp theme by jazzsurf.com

Leave Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit