Ačiū Rolandui, ką tik išlaikiau vairavimo egzaminą. Superinis, šaltų nervų instruktorius, moka ir pajujokaut, ir puikiai išmokyti vairuoti! 🙂

Emilija

Rekomenduoju 100% rinktis BKU centra. Puikus instruktorius Ramūnas.Vardas iš tiesu atspindidi asmenybę. Labai kantrus ir paaišina viska nuo A iki Ž.

Justas

Labai gera mokykla. O vairavimo instruktorius Ramūnas labai kantrus ir dedantis viltis į kiekvieną mokinį. Tikrai labai gerai išmokino vairuoti ir tuo esu labai patenkintas. As rekomenduociau eit mokintis į šia mokykla, nes joje tikrai gerai išmokina 😛

Rolandas

Teorija islaikiau is pirmo karto, mokytojas viska taip gerai paaiskindavo, kad namie papildomai mokiausi tik keleta kartu. Labiausiai bijojau praktikos. Mokiausi pas R. Sata. Instruktriaus kantrybe gelezine, dariau begale kritiniu klaidu, pati saves bijojau kelyje, daug panikuodavau, bet ramus instruktoriaus balsas ir aiskus paaiskinimas leido patiketi, kad tikrai galiu vairuoti. Po praktikos pasiemiau dar keleta pravaziavimu papildomai, kad eiciau i regitra uztikrinta savimi.  Na ir ka, egzaminas islaikytas is pirmo karto!!! Tikrai esu labai dekinga siai mokyklai. Didziausi linkejimai visai BKU centro komandai ir pacios geriausios rekomendacijos!!!

Panikuotoja :D

Didelis ačiū R. Šatui, praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, o ir pamokos neprailgdavo!:) Dabar ir į kelius nebaisu pačiai išvažiuoti:)

Milda

Sveiki.Noriu padėkoti už supratimą ir toleranciją. Labiausiai norėčiau pasakyti  didelį AČIŪ viairavimo instruktoriui V.  Šatui , už atsidavimą darbui ir už be galo didelę kantrybę. Jokios įtampos, streso ar baimės . Regitroje egzaminą išlaikiau stebėtinai lengvai. Dėkui visai BKUcentro komandai

Olia

Viskas iš pirmo karto!  Ačiū jums labai. Nuostabus žmonės dirba, kurie išmano savo darba.  Rekomenduoju visiems 🙂

Julija

Dideliausi sveikinimai Ramunui, nes man pavyko islaikyti pirmu bandymu egzamina! 😀 visiems visiems rekomenduosiu.
P.s. teorijos mokytoja Antana irgi prisiminsiu ilgai! 😀

Jega!

tiek Teorija, tiek ir praktika ismoke puikiai. Egzaminus abu is laikiau be jokiu problemu. Aciu!

Simona

Viskas labai patiko, mokiasi su Ramunu. Labai smagios pamokos!

super:*

Šią mokyklą baigė mano brolis ir aš. Abu išlaikėme ir teoriją ir praktiką iš pirmo karto.   Nuoširdžiai rekomenduoju visiems,  teorijos pamokos labai įdomios buvo,  netekdavo nuobodžiauti.  Pravažiavimai super,  intruktorius profesionalus,  draugiškas ir linksmas. Linkėjimai instruktoriui V.  Šatui!

Monika

Sauni mokykla, su sauniais mokytojais. Dziaugiuosi pasirinkes butent sia vm

Paulius

Didžiausias ačiū geriausiam instruktoriui Virginijui, kurio dėka praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!
Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, jūs geriausi BKU!
Sėkmės,
Simona.

Simona

galvojau rinktis kazkur pigiau mokytis, bet pagalvojau kad turbut nebereikalo skiriasi kainos zodziu labai gerai buvo, kas atejau cia. mokiausi toj klasej prie Akropolio.

is pradziu

nuostabus linksmas kolektyvas. labai džiaugiuosi, kad pasirinkau mokytis būtent čia.

laura

važinėjau su gerb. Virginijum, kuris tuo pačiu ir teoriją mokė, per pamokas teorijos labai linksmas, nevengė juokelių, per pravažiavimus tapo santūresnis ir reikiamais momentais griežtesnis, viskas išlaikyta iš pirmo karto tik jo dėka!:))

Vika

instruktorius Arvydas puikiai ir netgi linksmai išmokė, ačiū Jam

ole

Didžiausias ačiū Virgiui už puikias pamokas…


Didelis dekui instruktoriui Virginijui, jis saltakraujiskas savo srities specialistas, kurio deka pasiekiau savo tiksla pirmu bandymu.

Ignas

Specialiai uzsirasiau is kitos miesto pusės cia mokytis nes drauge sake, jog cia geriausia, vazineju su Virgiu. Pravažiavimus visada pradedam prie mano mokyklos po pamoku, o dazniausiai baigiam prie namu! nerealiai dziaugiuosi viskuo

VDG

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!

Tel. nr.:
+370 620 30123, +370 686 84759

El. paštas:
atsiliepimai@bkucentras.lt

Palikite savo atsiliepimą

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Kontakt. tel. nr

    Atsiliepimas