Kokių kategorijų galima mokytis?

Mes ruošiame „A“ ir „B“ kategorijų vairuotojus. Mokome automobiliais su mechanine bei su automatine pavarų dėžėmis.

Ar galima už kursus mokėti dalimis?

Žinoma! Pradinis įnašas, sumokamas pirmąją pamoką, yra 100 Eurų. Po trijų savaičių, kuomet baigiasi teoriniai užsiėmimai, norint pradėti praktinius vairavimus, reikia sumokėti bent jau pusę likusios sumos. Na, o likę pinigai sumokami įpusėjus praktinį mokymą.

Kada prasideda teorijos pamokos?

Teoriniai užsiėmimai vyksta vakarais. Pirmąją dieną reikia ateiti 18 valandą. Visiems susirinkus, išklausome mokinių pageidavimus kada jiems būtų patogiausia mokytis ir suderiname visiems priimtiną pamokų grafiką.

Kiek laiko trunka teorija ir kokiomis dienomis vyksta?

Teorijos pamokos vyksta tris savaites antradieniais ir ketvirtadieniais. Taip pat bet kurią darbo dieną galima ateiti į mokyklą ir spręsti KET testus nemokamai neribotą laiką. Mokinių patogumui suteikiame galimybę spręsti KET testus ir namuose. Tam tereikia kompiuterio ir interneto ryšio.

Praradau teises. Ar jūs organizuojate papildomus kursus atgauti teises?

Taip. Papildomi vairuotojų kursai praradusiems vairuotojo pažymėjimą bei pradedantiesiems vairuotojams, kurie pažeidė Kelių eismo taisykles organizuojami kiekvieną trečiadienį bei penktadienį. Kursai trunka vieną dieną, o juos pabaigus iš karto išduodama baigimo pažyma (pradedantiesiems vairuotojams pažyma nereikalinga). Daugiau informacijos: PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS.

Kaip galima užsiregistruoti į kursus?

Užsiregistruoti į kursus galite elektroniniu paštu bkucentras@gmail.com, užpildę registracijos formą, paskambinę vienu iš kontaktuose nurodytų telefono numerių arba tiesiog užėję į mokyklą bet kurią darbo dieną.

Ką reikia atsinešti į pirmąją pamoką?

Pirmąją dieną su savimi reikia turėti tik asmens dokumentą bei 100 Eurų pradinį įnašą. Taip pat galite atsinešti ir sąsiuvinuką su rašymo priemone, jeigu norėtumėte ką nors pasižymėti.

Kas tai yra mokymasis eksternu?

Tokia situacija, kai mokinys pats savarankiškai mokosi teoriją ir pasiruošęs išlaiko teorijos egzaminą “Regitroje”. Tuomet su “Regitros” išduota pažyma apie išlaikytą teorijos egzaminą galima ateiti į mokyklą ir registruotis praktinio vairavimo mokymui. Norint mokytis eksternu, nereikia laukti kol prasidės nauja grupė, galima ateiti bet kurią dieną ir pradėti praktinius užsiėmimus. Su savimi reikia atsinešti asmens dokumentą, sveikatos patikrinimo pažymą, “Regitroje” išlaikytą egzamino pažymą ir bent pusę sumos už kursus.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Nieko baisaus, drąsiai rašykite mums ir mes kaip įmanoma greičiau su Jumis susisieksime!

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Kontakt. tel. nr

    Klausimas