Virginijus

Drąsiai galime sakyti, kad Virginijus – vienas iš labiausiai patyrusių „B“ kategorijos instruktorių Klaipėdoje. Sukaupęs didžiulę patirtį, įkūrė BKU centro vairavimo mokyklą ir dirba joje beveik 10 metų. Mokinių rekomenduojamas dėl pagarbos ir ypač šaltų nervų stresinėse situacijose. Virginijaus kantrybė ir rodoma pagarba, pradedantiesiems vairuotojams padeda lengvai perprasti visas vairavimo subtilybes.

Ramūnas

Instruktorius įsitikinęs, kad vairuoti galima išmokyti visus, tik kiekvienam mokiniui reikia taikyti vis kitokį mokymo metodą ir prireikia skirtingos kantrybės bei laiko „saujos“. Nors ir jaunas, tačiau ypač kantrus, kreipia dėmesį į visas smulkmenas, nes mano, jog kiekviena detalė yra svarbi norint vairuoti užtikrintai ir vairuojant priimti teisingus sprendimus.

Teorijos mokytojas Antanas

Nuosekliai ir mokiniams lengvai suprantamu būdu aiškina pačius sudėtingiausius vairavimo teorijos dalykus: kelių eismo taisykles, automobilių sandarą ir techninę eksploataciją. Šmaikščiai ir aiškiai pateikia atsakymus į visus su vairavimu susijusius klausimus bei pataria kaip ruoštis teorijos egzaminui Regitroje, kad pavyktų išlaikyti jį iš pirmo karto!